HİZMETLER ALANLARI

Yerel Spor Hizmetleri

Yerelde 5 dalda spor hizmeti verilmektedir. Buz-At Börü Sayokan, Türk Kılıç Sanatı-Yesüken, Binicilik, TongBei ve Okçuluk dallarında Safranbolu ve Karabük halkına hizmetler verilmektedir. İçerik için "Personeller" linkinden "Eğitim Programları" bölümüne bakınız.

Sayokan Dünya Federasyonu Hizmetleri

Buz-At Börü Sayokan ve Türk Kılıç Sanatı-Yesüken'in ulusal ve uluslararası seminerleri, yaz ve kış kampları, federasyon toplantıları Türük Korgan' da düzenlenmektedir. İlerleyen zamanlarda bu dalların oyunları da yine Türük Korgan tesisinde düzenlenecektir.

Konaklama

Konaklama alanları henüz hizmete açılmamıştır. Açıldığında iki sınıf konaklama alanlarında hizmet verilecektir. 100 yataklı "Urkun Bolık (Urkun şehri)" konaklama alanı üç yıldızlı olup, aynı alan içinde 250 kişilik konferans salonu da yer alacaktır. Diğer konaklama alanı ise "Altay Köyü" olup 40 yatalıdır.

Kafeterya

Kafeteryamız halka açıktır. Hem spor dallarına üye müşterilerimize hem de tesis üyeliği dışında yararlanmak isteyen tüm halkımıza hizmet vermektedir. Sabah kalvatısı da hizmetlerimiz arasındadır. Guruplara ya da özel istek halinde toplu kahvaltı verilmektedir..

Toplantı, Çalıştay ve Akademik Sempozyunlar

Söz konusu bu tür taleplere henüz hizmet vermeye başlamayan tesisimiz hizmete başlamasıyla, Özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarının toplantılarına, çalıştaylara, Üniversitelerin Akademik sempozyumlarına ve benzer etkinliklere hizmet verecektir.

Spor Federasyonları

Bu hizmet alanımızda hizmete açılmamıştır. Hizmet vermeye başladığında ferdi spor dalları (TaeKwonDo, Karate, Wushu, KickBoks, MuayTai vb) federasyonlarının da yaz-kış kampı, milli takım kampı ve seminer taleplerine yanıt verebilecektir..